Ad Soyad Tarih
Afsun Akgün
10.09.2020
Gazi Kemal Mahallesinden Zahireci Cazim Akgün ve Fatma Akgün'ün oğlu,emekli Doktor Oya Akgün ve Avukat Olcay Akgün'ün kardeşi Akbanktan emekli Emrel Akgün'ün eşi,Varol Akgün'ün babası Afsun Akgün vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Zehra Öztürk
08.09.2020
Hacı Hasan Mahallesinden merhum emekli öğretmen Ahmet Öztürk'ün eşi,maliyeden emekli öğretmen Nurkan Öztürk Ziraat Bankasından emekli Nevin Öztürk'ün anneleri Zehra Öztürk vefat etmiştir.Dost veyakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Biçer
02.09.2020
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Şevkiye Biçer'in eşi,Fatma,Nurhan,Nurten,Nurşen ve Makina Mühendisi Mustafa Biçer'in babaları Hacı Mehmet Biçer vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Behçet Onat
01.09.2020
Cumhuriyet Mahallesinden Alpullu Şeker Fabrikasından emekli Gülümser Onat'ın eşi,Arzu ve Aytaç'ın babaları,Bayram Karakoyun'un kayıpederi Behçet Onat vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Esma Hazer
24.08.2020
Merhum Ayşe ve Mustafa Güldiken'in kızları,merhum Haluk Hazer'in eşi,CHP Babaeski kadın kolları başkanı Gül Hazer Bingöl ve Ümit Hazer'in anneleri emekli Kurmay Albay Mahfuz Bingöl'ün kayınvalidesi Esma Hazer vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Fil
21.08.2020
Emekli Öğretmen İlhami Sesler'in kayınvalidesi eski fotoğrafçılardan merhum Halit Fil'in eşi,Nebiye Sesler'in annesi Fatma Fil vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Abdullah Mert Bayındır
21.08.2020
Gazi Kemal Mahallesinden,Arif Bayındır ve Fatma Bayındır'ın oğlu Faruk Bayındır'ın torunu,Sefa Bayındır'ın yeğeni,Abdullah Mert Bayındır vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Arlı
21.08.2020
Atatürk Mahallesinden Melek ve Nihan'ın babaları,Büyük Mandıralı,emekli öğretmen Mehmet Arlı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ali İhsan Özbek
19.08.2020
Aslen Kadıköylü olup Gazi Osman Paşa Mahallesinde ikamet eden Nebahat Özbek'in eşi,Adnan Özbek,Ahmet Özbek ve Aysel Çayeğil'in babaları Hacı Ali İhsan Özbek vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nuri Demirezen
17.08.2020
Babaeski eşrafından,Nuran Demirezen'in eşi,Serkan ve Serda Demirezen'in babası,Gizem Demirezen'in dedesi Babaeski Belediyesinden emekli Nuri Demirezen vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Bekler
16.08.2020
Hamidiye Mahallesinden merhum Sıhhiye Ahmet Bekler'in eşi,Seher Bekler ve Gülseli İrgil'in annesi Canan Karagöz,Oğuzhan İrgil ve Mehmet Can İrgil'in anneanneleri Fatma Bekler vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzütü ile duyrulur.
Osman Paça
12.08.2020
Gazi Kemal Mahallesinden Kamuran Paça'nın eşi,Uğur ve Mehtap Paça'nın babaları,Osman Paça vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Arif Uslu
07.08.2020
Gazi Kemal Mahallesinden İsmigül Uslu'nun eşi,Serkan ve Seyhan Uslu'nun babaları Arif Uslu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Afet Süren
05.08.2020
Gazi Kemal Mahallesinden,merhum tırcı Hasan Süren'in eşi,Ertan,Nilgün,Özcan ve Yücel'in anneleri Afet Süren vefat etmiştir.Dost ve yakınalarına üzüntü ile duyrulur.
Faik Başoğul
04.08.2020
Gazi Kemal Mahallesinden,merhum Beyhan Başoğlu 'nun eşi,merhum Fikri Başoğul,Nermin Gülbardak ve Sıdıka Ülger'in babaları,İlçemiz eski esnaflarından, bakkal Faik Başoğul vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Tahsin Gönülalan
04.08.2020
Cumhuriyet Mahallesinden Doğanca Köyün'den gelme,merhum Server Gönülalan'ın eşi,emekli öğretmen Erdoğan Gönülalan,Nurülhüda Şengül,Nergiz Yakut'un babaları,emekli öğretmen Hasan Şengül,Ayşe Gönülalan ve Hilmi Yakut'un kayınpederi Tahsin Gönülalan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sabiha Beşbunar
28.07.2020
Babaeski eşraflarından merhum eski tekel müdürü Şükrü Beşbunar'ın eşi,Hüseyin Beşbunar ve Cem Beşbunar'ın anneleri Sabiha Beşbunar vefat etmişitr.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ürfet Topuz
27.07.2020
Gazi Kemal Mahallesinden camcı Ahmet Topuz'un eşi,Emre ve Zekiye Topuz'un anneleri,Ürfet Topuz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Servet Sökmener
27.07.2020
Dindoğru Mahallesinden Babaeski Tır Şoförlerinden,Rüştü Sökmener'in eşi,Biral Sökmener'in annesi,Servet Sökmener ingilterede vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hasan Kul
25.07.2020
Hacı Hasan Mahallesinden Sanayi Esnaflarından merhum Ali Kul'un oğlu,Emel ve Soyadan Kul'un babaları bakkal Zeki,Filiz ve Deniz Kul'un abileri Hikmet Erdem'in kayınbiraderi Hasan Kul vefat etmiştir.Dost ve yakınarına üzüntü ile duyrulur.
Sadiye Günenç
25.07.2020
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Yusuf Günenç'in eşi,Muzaffer ve Tuncay Günenç'in anneleri Mehmet ve Nihat Aşk'ın ablaları Sadiye Günenç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hamdi Goral
22.07.2020
Kurtuluş Mahallesinden Nazmiye Goral'ın eşi,Özlem,Öznur ve Merhum Özgür Goral'ın babaları,Babaeski esnaflarından Edirne tava ciğer ustası Hamdi Goral vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nebiye Gencal
19.07.2020
İlçemiz iş insanlarından Laz Ali'nin kardeşi sanayi sitesi kerestecilerinden Mustafa Gencal'ın eşi ve kızı,Fatma Gencal'ın gelini ve torunu Niyazi ve Sabriye Kuru'nun kızı ve torunu Nebiye Gencal ile Zeynep Sude Gencal vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hayrullah Belli
18.07.2020
Hamidiye Mahallesinden Hacı Süleyman'ın oğlu,Merhum Hayri Belli'nin kardeşi Bekir,Zeynep,Zerrin'in babaları Hacı Hayrullah Belli vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hasan Özkan
14.07.2020
Karamesutlu Köyünden gelme Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhume Hasine Özkan'ın eşi,Cüneyt Özkan ve Taksi Esnafı Cem Özkan'ın babaları Babaeski eski esnaflarından Hasan Özkan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15