Ad Soyad Tarih
Ahmet Hacıoğlu
20.09.2019
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Huriye Hacıoğlu'nun eşi,Gülay ve Tülay'ın babaları Babaeski Belediyesi eski zabıtalardan,Pamukbank'tan emekli Ahmet Hacıoğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Günenç
18.09.2019
Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhume Halime Günenç'in eşi,Gülşen,Sabiha,Gülten,Merhum Coşkun ve Seçkin Günenç'in babaları eski kamyon şoförlerinden Trabzon Mehmet lakaplı Mehmet Günenç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Şennur Çetin
11.09.2019
Gazi Kemal Mahallesinden Devlet Demir yollarından emekli Hüseyin Çetinin eşi,Soner Çetin ve Serap Çetin Özkul'un anneleri,Nadırlı Köyünden merhum İbrahim Kasımların kızı Şennur Çetin vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Habibe Hatırnaz
11.09.2019
Dindoğru Mahallesinden merhum İsmet Hatırnaz'ın eşi,Dilek,Nusret,Hülya,Sevil,Canan,Metin Hatırnaz'ın anneleri Babaeski Vergi Dairesi çalışanlarından Erdinç Şentürk'ün kayınvalidesi Habibe Hatırnaz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hanife Deniz
05.09.2019
Gazi Kemal Mahallesinden Babaeski'nin eski esnaflarından,Vatan Kuruyemiş'in sahibi merhum Nafi Deniz'in eşi,Vatan Dondurma'nın sahibi,Hikmet Deniz'in annesi Fikret,Cüneyt ve Ufuk Deniz'in babaanneleri,Hanife Deniz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Yer
04.09.2019
Gazi Kemal Mahallesinden elektrikçi Mümin Yerin eşi,Aynur,Nursel,Salih Yerin anneleri Fatma Yer vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Sarmaşık
04.09.2019
Gazi Kemal Mahallesinden inşaat ustalarından merhum Ali Sarmaşık'ın eşi,Belediyeden emekli merhum Günay Sarmaşık ve Gülay Sarmaşık'ın anneleri Fatma Sarmaşık vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sülbiye Korkut
27.08.2019
Gazi Kemal Mahallesinden kara yollarından emekli Hayri Korkut'un eşi,İnci Özkan ,İmren Karakoç,Hülya Tüzün ve Yasemin Korkut'un anneleri Sülbiye Korkut vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mustafa Çıkan
07.08.2019
Atatürk Mahallesinden Kuleli Köyünden gelme pazarcı yağ fabrikasından emekli Ürfet Çıkan'ın eşi,Güray,Nuray,Tülay ve Nermin Çıkan'ın babaları Tuna Eker ve Barış Toptaş'ın kayınpederi Mustafa Çıkan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nuriye Yetimarslan
02.08.2019
Gazi Kemal Mahallesinden Sanayi çarşısı esnaflarından merhum Mehmet Yetimarslan'ın eşi,İsmail Yetimarslan ve Güler Boyacı'nın anneleri,Erdoğan Boyacı ve Ayşe Yetimarslan'ın kayınvalideleri Hacı Nuriye Yetimarslan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Kurban Sert
29.07.2019
Hacı Hasan Mahallesinden Babaeski Eşrafından Feriha Kurban Sert'in eşi,Belediyeden emekli Hüseyin Sert'in ve Hastane çalışanlarından Hülya Yücel'in babaları,Milli Hakem Ercan Yücel'in kayınpederi Mehmet Kurban Sert vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ayşe Birinci
25.07.2019
Gazi Kemal Mahallesinden merhum Nedim Birinci'nin eşi,Cahit,Eşref,Metin,Nuri,Nazikar,Bilimser,Gönül,Emine,Kader anneleri İbrahim,Kazım,Nedim,Şükrü Birinci'nin yengeleri,Esat,Ayşenur ve Nedim babaanneleri Bahar ve Oyanın anneanneleri Ayşe Birinci vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ayşe Gürgül
25.07.2019
Taşköprü Köyünden gelme Hamidye mahallesinden ikamet eden merhum Ali Gürgül'ün eşi,İstanbul hakimi Ali Ahmet Gürgül,Sergül,Sevgül ve Nurgül anneleri Sezai İlter ve Hüseyin Güzey'in kayınvalideleri Ayşe Gürgül vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sabri Kansu
18.07.2019
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Hilmiye Kansu'nun eşi,İbrahim Kansu,Hüseyin Kansu ve Fatma Küçük'ün abileri Güler Kansu ve Enver Kurt'un kayınpederi Sabri Kansu ve Ayşenur Kurt'un babaları Sabri Kansu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Zeki Güder
11.07.2019
Gazi Kemal Mahallesi eşrafından Okan Aygün,Ahmet Geren'in kayınpederi Fatma Geren,Hülya Günder ve Ayla Aygün'ün babaları arpaçlı Zeki Güder vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Osman Girgin
11.07.2019
Gazi Kemal Mahallesinden Babaeski İş adamlarından merhum Kadir Girgin'in babası Saime Girgin'in eşi, Osman Han ve Oğuzhan Girgin'in dedeleri Hatice Girgin'in kayınpederi Osman Girgin vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Cevriye Şenel
05.07.2019
Doğanca Köyünden gelme merhum Rasim Şenel'in eşi,tekten emekli Muammer Şenel,Dilaver ve Erdal Şenel'in Sevim Alkan'ın anneleri Ümit Alkan'ın kayınvalidesi Cevriye Şenel vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Çapan
05.07.2019
Hamidiye Mahallesinden Saim Çapan'ın babası Eray Çapan'ın dedesi eski bahçıvanlardan Mehmet Çapan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nursen Ateş
05.07.2019
Gazi Osman Paşa Mahallesinden emekli komiser Osman Ateş'in eşi, Yeşim Ateş ve İsmail Ateş'in anneleri Nursen Ateş vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Zeynullah Büberci
04.07.2019
Taş Köprü Köyünden gelme Dindoğru Mahallesinden İskender ve Nesibe Büberci'nin oğulları Adalet Büberci'nin eşi,Emine,Yasemin,İsmail ve Nesibe'nin babaları,Hasan Kenar,Barış Çetin ve Ziya Kayıkçının kayın babası hacı lakaplı Zeynullah Büberci vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Seher Açıkgöz
03.07.2019
Kurtuluş mahallesinden Çengelli Köyünden gelme merhum Ahmet Açıkgöz'ün eşi,Gökhan Açıkgöz'ün ve Göknur Şen'in Anneleri Mehmet Ali Şen'in kayınvalidesi Gamze ve Buse'nin anaanleri Avukat Atilla Emir'in teyzesi Seher Açıkgöz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Vasfiye Çınar
01.07.2019
Gazi Kemal Mahallesinden Mehmet Selahattin eşi,merhum Salih Çınar ve Gülsüm Türkan'ın annesi Pınar ve Gökçe Çınar'ın Babaanneleri Vasfiye Çınar vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Yusuf Avcı
27.06.2019
Cumhuriyet Mahallesinden Bulgaristan Eski Cumadan gelme,Zöhre Avcı'nın eşi,Ergin ve Erol Avcı'nın babaları,Ediz,Zöhrenur,Eslem ve Yusuf Ahmet'in dedeleri Yusuf Avcı vefa etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İsmet Serin
26.06.2019
Gazi Kemal Mahallesinden merhum Sait Serin'in eşi,merhum Kemal Serin'in annesi Gamze ,Mustafa Kemal ve Nursu'nun babaannesi Vesile Serin'in kayınvalidesi İsmet Serin vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kamil Çavuk
24.06.2019
Dindoğru Mahallesinden Ayşe Çavuk'un eşi,Arzu Çavuk ve Ayçin Candan'ın babaları öğretmen evi çalışanlarından Sezer Candan'ın kayınpederi Arda Candan'ın dedesi merhum Ziya Leyleğin damadı Kemal Leyleğin eniştesi Kamil Çavuk vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15