Ad Soyad Tarih
Nazmi Arslan
03.04.2020
Gazi Kemal Mahallesinden Behice Arslan'ın eşi,Ahmet Arslan,Nuray Ekici ve Atila Arslan'ın babaları,Filiz Arslan,Suat Ekici ve İlksen Arslan'ın kayınpederi, Gözde,Buse,Oğuz Alp ve Mert Alp'in dedesi Nazmi Arslan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Hacıoğlu
03.04.2020
Fevzi Çakmak Mahallesinden Babaeski eşrafından eski zahireçilerden merhum Halil Hacıoğlu'nun eşi,Hülya Turan,Nuray Hazar ve Halil Hacıoğlu'nun anneleri Fatma Hacıoğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Şevkiye Sırtalan
27.03.2020
Cumhuriyet Mahallesi merhum Hasan Sırtalan ve merhume Halime Sırtalan'ın kızları,Arif,Ayhan,Ali ve Ayşenur'un anneleri Hacı Şevkiye Sırtalan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Namık Kemal Akın
20.03.2020
Dindoğru Mahallesinden Atatürk Düşünce Derneği önceki dönem şube başkanı Cem Vakfı Şubesi Saymanı merhum Cevdet Gökalp'in damadı Aynur Akın'ın eşi,Caner ve Cem Akın'ın babaları Emekli Astsubay Namık Kemal Akın vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hasan Erdoğan
18.03.2020
Hamidiye Mahallesinden merhum Necmiye Erdoğan'ın eşi,merhum Ahmet,Niğmet,Mehmet ve Sedat Erdoğan'ın babaları Hacı Hasan Erdoğan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nurten Bakkaloğlu
17.03.2020
Çarşı esnaflarından merhum Ziya Bakkaloğlu'nun eşi,Nurhan ve Ekrem Bakkaloğlu'nun anneleri Nurten Bakkaloğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Yunus Taşkın
17.03.2020
Merhum Ali Taşkın ve Sabriye Taşkın'ın oğluları,Burcu Taşkın'ın eşi,Nilsu Taşkın'ın babası Umut Şarlı'nın bacanağı Yunus Taşkın vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Cengiz Atakur
06.03.2020
Fevzi Çakmak Mahallesinden Babaeski Belediyesi Fen İşlerinden emekli Vatan Atakur ve Gülser Atakur'un oğlu öğretmen Canan Atakur'un abisi Birsen Akalan'ın yeğeni öğretmen Cengiz Atakur vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Tunagün
06.03.2020
Hacıhasan Mahallesinden Bayram Canbaz'ın damadı,Yıldız Tunagün'ün eşi,Hicran,Seher,Aziz,Gülşen ve Gülcan Tunagün'ün babaları,Mustafa Demirtaş'ın eniştesi,Mehmet Tunagün vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Atilla Söylem
05.03.2020
Atatürk Mahallesinden merhum Ahmet Söylem ve Şefika Söylem'in oğlu Yağmur Söylem'in eşi,Batuhan,Egehan ve Bade Söylem'in babaları merhum Bahadır Söylem ve Handan Nazigin kardeşleri Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Atilla Söylem vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Erdaoğan Kurhan
02.03.2020
Molla Hayri Kurhan'ın oğlu,Beyhan Kurhan'ın eşi,Atilla, Aydın,Reyhan ve Fatma'nın babaları Ülker,Turhan,Halime Canan ve Bülent'in ağbileri Erdoğan Kurhan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kadriye Özışık
27.02.2020
Dindoğru Mahallesinden merhum inşaat Ustası Muharrem Özışık'ın eşi,Mustafa Özışık,Güler Üstüner ve merhum Adem Özışık'ın anneleri Kadriye Özışık vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Gülfiye Arslan
27.02.2020
Terzili Köyünden gelme Hamidiye Mahallesinden merhum Hilmi Arslan'ın eşi Meryem Gülcan,Sevcan ve Bülent Arslan'ın anneleri Gülfiye Arslan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sami Sayan
24.02.2020
Oruçlu Köyünden gelme,Dindoğru Mahallesinden Nebiye Sayan'ın eşi,Sami Sayan,Selim Sayan ve Öznur Sayan'ın babaları Sami Sayan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Bayrak
24.02.2020
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Trabzonlu Ömer Bayrak!ın eşi,Yusuf ve Yunus Bayrak'ın anneleri Fatma Bayrak vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hatice Çömlekçi
17.02.2020
Gazi Kemal Mahallesinden merhum Hüseyin Çömlekçi'nin eşi,halk otobüsleri şoförlerinden Fikri Atak'ın kayınvalidesi Serap Atak'ın annesi,Rafet Urhan'ın ablası,İlkay Atak'ın anneannesi Hatice Çömlekçi vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Emel Erdoğan
14.02.2020
Hamidiye Mahallesinden merhum Marangoz Ali Erdoğan'ın eşi,Hakan,Ayşe ve Ayhan Erdoğan'ın anneleri Emel Erdoğan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hasan Tuna
12.02.2020
Gazi Kemal Mahallesinden emekli Öğretmen Macide Yanat Tuna'nın eşi,Gaye ve Gerçek Tuna'nın babaları Babaeski Lisesi kurucu müdürü ressam Hasan Tuna vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sevil Aday
11.02.2020
GaziosmanPaşa Mahallesinden Belediyeden Emekli Gökhan ve Gülşah Işık,Elif Üstün'ün annesi Gökhan Üstün'ün kayıvalidesi Serpil Berber,Sevtap Kaynak,Sevgül Berker ve Hakan Aday'ın kardeşleri İsmet Aday'ın kızı Sevil Aday vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Evrenkaya
10.02.2020
Malatyadan gelme İlçemiz çarşı esnaflarından,İstanbul avm'nin sahibi Ali Evrenkaya'nın abisi,Mustafa,Mesut,Murat ve Fatih Evrenkaya'nın babaları Murat Demirin dayısı Mehmet Evrenkaya vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Necati Karakaş
10.02.2020
Nadırlı Köyünden gelme Gazi Kemal Mahallesinden Kadriye Karakaş'ın eşi,Gül Nalbant,Fisun Baykal ve Gündüz Karakaş'ın babası Babaeski Lisesinden emekli Necati Karakaş vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Havva Birinci
07.02.2020
İlçemiz Çarşı esnaflarından Kazım Birinci,Şükrü,Aslı,Nejla ve Şennur Birinci'nin anneleri Tekin,Erdal,Ayşe,Ercan,Ayşe,Ercan,Gizem,Mesut ve Zehra Birinci'nin babaanneleri Havva Birinci vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Cumali Sunpur
03.02.2020
Cumhuriyet Mahallesinden Neriman Sunpur'un eşi,Şifa Sunpur'un babası Kamber Sunpur'un abisi Şerafettin Sunpur'un amcası Sanayi esnaflarından hurdacı Cuımali Sunpur vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Ali Kılınç
30.01.2020
Malatya eşrafından eski pazarcılardan Kiraz Kılınç'ın eşi,merhum Eyüp Kılınç,Yıldız,Filiz,Serap'ın babaları Mehmet Can'ın dedesi Birol Kılınç'ın amcası Mehmet Ali Kılınç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntğü ile duyrulur.
Nebile Oğuz
29.01.2020
Cumhuriyet Mahallesinden emekli Polis Ali İbrahim Oğuz'un eşi,merhum Saraç Basri ve merhume Rahmiye Yılmaz'ın kızı çarşı esnaflarından Zafer Yılmaz'ın ablası koltukçu Murat Oğuz,Dilek ve Didem'in annesi Nebile Oğuz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15