Ad Soyad Tarih
Sami Sayan
24.02.2020
Oruçlu Köyünden gelme,Dindoğru Mahallesinden Nebiye Sayan'ın eşi,Sami Sayan,Selim Sayan ve Öznur Sayan'ın babaları Sami Sayan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Bayrak
24.02.2020
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Trabzonlu Ömer Bayrak!ın eşi,Yusuf ve Yunus Bayrak'ın anneleri Fatma Bayrak vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hatice Çömlekçi
17.02.2020
Gazi Kemal Mahallesinden merhum Hüseyin Çömlekçi'nin eşi,halk otobüsleri şoförlerinden Fikri Atak'ın kayınvalidesi Serap Atak'ın annesi,Rafet Urhan'ın ablası,İlkay Atak'ın anneannesi Hatice Çömlekçi vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Emel Erdoğan
14.02.2020
Hamidiye Mahallesinden merhum Marangoz Ali Erdoğan'ın eşi,Hakan,Ayşe ve Ayhan Erdoğan'ın anneleri Emel Erdoğan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hasan Tuna
12.02.2020
Gazi Kemal Mahallesinden emekli Öğretmen Macide Yanat Tuna'nın eşi,Gaye ve Gerçek Tuna'nın babaları Babaeski Lisesi kurucu müdürü ressam Hasan Tuna vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sevil Aday
11.02.2020
GaziosmanPaşa Mahallesinden Belediyeden Emekli Gökhan ve Gülşah Işık,Elif Üstün'ün annesi Gökhan Üstün'ün kayıvalidesi Serpil Berber,Sevtap Kaynak,Sevgül Berker ve Hakan Aday'ın kardeşleri İsmet Aday'ın kızı Sevil Aday vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Evrenkaya
10.02.2020
Malatyadan gelme İlçemiz çarşı esnaflarından,İstanbul avm'nin sahibi Ali Evrenkaya'nın abisi,Mustafa,Mesut,Murat ve Fatih Evrenkaya'nın babaları Murat Demirin dayısı Mehmet Evrenkaya vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Necati Karakaş
10.02.2020
Nadırlı Köyünden gelme Gazi Kemal Mahallesinden Kadriye Karakaş'ın eşi,Gül Nalbant,Fisun Baykal ve Gündüz Karakaş'ın babası Babaeski Lisesinden emekli Necati Karakaş vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Havva Birinci
07.02.2020
İlçemiz Çarşı esnaflarından Kazım Birinci,Şükrü,Aslı,Nejla ve Şennur Birinci'nin anneleri Tekin,Erdal,Ayşe,Ercan,Ayşe,Ercan,Gizem,Mesut ve Zehra Birinci'nin babaanneleri Havva Birinci vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Cumali Sunpur
03.02.2020
Cumhuriyet Mahallesinden Neriman Sunpur'un eşi,Şifa Sunpur'un babası Kamber Sunpur'un abisi Şerafettin Sunpur'un amcası Sanayi esnaflarından hurdacı Cuımali Sunpur vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Ali Kılınç
30.01.2020
Malatya eşrafından eski pazarcılardan Kiraz Kılınç'ın eşi,merhum Eyüp Kılınç,Yıldız,Filiz,Serap'ın babaları Mehmet Can'ın dedesi Birol Kılınç'ın amcası Mehmet Ali Kılınç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntğü ile duyrulur.
Nebile Oğuz
29.01.2020
Cumhuriyet Mahallesinden emekli Polis Ali İbrahim Oğuz'un eşi,merhum Saraç Basri ve merhume Rahmiye Yılmaz'ın kızı çarşı esnaflarından Zafer Yılmaz'ın ablası koltukçu Murat Oğuz,Dilek ve Didem'in annesi Nebile Oğuz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Serim
29.01.2020
Kurtuluş Mahallesinden Orhan,Tülin,Tülay ve Gülay'ın babaları merhume Gülzade Serim'in eşi Kavaklı Köyünden gelme Çileli Mehmet Serim vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Karaçalı
28.01.2020
Hacı Hasan Mahallesinden Merhum Sadık Karaçalı ve Merhume Zeynep Karaçalı'nın kızları Merhum Ali Sergen'in eşi,Gülten,Nurten,Hanife Merhume Ayşe,Yaşar,Birol,Mustafa ve Taner Karaçalı'nın ablaları Fatma Karaçalı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Ürker
22.01.2020
Hamidiye Mahallesinden Tredaş Babaeski İşletmeden emekli Fatma Ülker'in eşi,Coşkun,Didem Ürker'in ve Duygu Pazarcı'nın babaları Hasan Pazarcı'nın kayıpederi Mehmet Ürker vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Güzel
16.01.2020
Kadıköy'den geleme Hacı Hasan Mahallesinden Nilüfer Enpiner,Erbil Güzel ve Evren Güzel'in babaları Mehmet Güzel vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Herel
15.01.2020
Hamidiye Mahallesinden merhum Hasan Faik Herel ve merhume Kadriye Herel'in oğlu Matbaacı Yüksel Herel,Terzi Cemal Herel merhum Kadir Herel ve Birsen Arslan'ın ağabeyleri Simitçi Mehmet Herel vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Remzi Kuşçu
13.01.2020
Fevzi Çakmak Mahallesinden Bulgaristan göçmenlerinden Belediyeden emekli Ayşe Kuşçu'nun kayıpederi Devlet Hastanesinden emekli hemşire Ümmiye Bayrak ve eski Yüksekokul Müdürü Hilmi Kuşçu'nun babaları Remzi Kuşçu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duıyrulur.
Erdoğan Mayuk
13.01.2020
Kurtuluş Mahallesinden merhume Nazmiye Mayuk'un eşi,Öğretmen evi personelinden Aydoğan Mayuk'un babası,Melek Mayuk'un kayınpederi ,Doğancan Mayuk ve Tansu Çayıroğlu'nun dedeleri karayollarından emekli kemancı Erdoğan Mayuk vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Muharrem Karagözler
13.01.2020
Fevzi Çakmak Mahallesinden Alpullu Şeker fabrikasından emeklim Ayşe Karagözler'in eşi,Ömer Karagözler'in babası Kubilay ve Koray Karagözler'in dedeleri Muharrem Karagözler vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ümit Dikici
10.01.2020
Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhum Süleyman Yularcı ve merhume Nazmiye Yularcı'nın oğlu Tuncay,Turgay,Gülsüm ve Seher'in abileri,Sinem,Sibel ve Seher'in babaları,Nazik Dikici'nin eşi Ümit Dikici vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Güldane Özgür
09.01.2020
Babaeski Belediyesinden emekli Ertuğrul Özgür'ün eşi,Aysel ve Eylem'in annesi,Dr. Dişçi Ekrem Tokoğlundan emekli Güldane Özgür vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hamdiye Kalkan
09.01.2020
Hacı Hasan Mahallesinden Özkan Kalkan'ın eşi,Rıdvan,Yılmaz ve Seymen'in ablası Batuhan Kalkan'ın annesi Hamdiye Kalkan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Taner Pinç
09.01.2020
Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhum Tunay Pinç ve Sadiye Pinç'in oğlu Burak ve Burcu'nun abileri Mehtap Pinç'in eşi,Melis ve Hayat Pinç'in babaları Taner Pinç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Halime Kadıoğlu
31.12.2019
Cumhuriyet Mahallesinden Belediyeden emekli merhum Mehmet Kadıoğlu'nun eşi,Bedriye ve Nermin Kadıoğlu'nun anneleri Halime Kadıoğlu vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15