Ad Soyad Tarih
Ahmet Karakaş
14.10.2020
Gazi Kemal Mahallesinden Cemal Karakaş ve Afize Mutlu'nun babaları,Teiaş'tan emekli Selim Mutlu'nun kayıpederi,Hanife Karakaş'ın eşi, Bulgaristan göçmenlerinden Ahmet Karakaş vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Murat Çoralı
13.10.2020
Babaeski eşrafından İbrahim Seyhun Çoralı ve Vildan Çoralı'nın oğlu, Murat Çoralı vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nurhan Uygun
10.10.2020
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Babaeski Sanayi Esnaflarından Merhum Nail Uygun'un eşi, Banu, Bahar, Belma ve Dahil 'in anneleri Nurhan Uygun vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Leman Arslan
09.10.2020
Dindoğru Mahallesinden Çengeli Köyünden gelme merhum Vahdettin Arslan'ın eşi, Vildan ve Göksel'in annesi Leman Arslan vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hamiyet Demirel
07.10.2020
Babaeski Eşrafından, eski kunduracılardan merhum Mehmet Altınçekiç ve Nesibe Altınçekiç'in kızları Merhum Ferhan Demirel'in eşi, Tümay Demirel'in annesi, Merhum Ahmet Altınçekiç, Kobra elektrik Mustafa Altınçekiç ,Hamza Altınçekiç ve Fatma Akman'ın ablaları, Akbank'tan emekli Mustafa Kalınoğlu'nun yengesi Hamiyet Demirel vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Recep Kısa
30.09.2020
Çiğdemli Köyünden gelme, Gazi Kemal Mahallesinden, Merhum Raif Kısa ve Merhume Şaziye Kısa'nın oğlu, Serdar Kısa, Sevil Kosovalı ve Sevim Demir'in babaları emekli İmamlardan Recep Kısa vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kıymet Geren
29.09.2020
Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhum kasacı Ferhat Geren 'in eşi, Sanayi çarşısı esnaflarından İsmail, İsmet ,Ahmet Geren ve Mine Geren 'in anneleri Kıymet Geren vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Halise Uzunoğlu
27.09.2020
Cumhuriyet Mahallesinden Vahit Uzunoğlu'nun eşi, Uğur ve Cansu Nur Uzunoğlu anneleri hacı lakaplı merhum Hamit Baş'ın ablası Halise Uzunoğlu vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Beyhan Ertürk
21.09.2020
Kurtuluş Mahallesinden Ali Ertürk'ün eşi, Lale, Reyhan ve Figen'in anneleri, Süleyman Erdi, Kudret Durcan ve Serkan Aydın'ın kayınvalideleri, Beyhan Ertürk vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Raziye Kultay
14.09.2020
İstanbul'dan gelme Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhum Bedri Kultay'ın eşi,Şengül Yıldız,Yaşar,Yücel ve Oya Çakan'ın anneleri İsmail Yıldız'ın kayınvalidesi Raziye Kultay vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Afsun Akgün
10.09.2020
Gazi Kemal Mahallesinden Zahireci Cazim Akgün ve Fatma Akgün'ün oğlu,emekli Doktor Oya Akgün ve Avukat Olcay Akgün'ün kardeşi Akbanktan emekli Emrel Akgün'ün eşi,Varol Akgün'ün babası Afsun Akgün vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Zehra Öztürk
08.09.2020
Hacı Hasan Mahallesinden merhum emekli öğretmen Ahmet Öztürk'ün eşi,maliyeden emekli öğretmen Nurkan Öztürk Ziraat Bankasından emekli Nevin Öztürk'ün anneleri Zehra Öztürk vefat etmiştir.Dost veyakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Biçer
02.09.2020
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Şevkiye Biçer'in eşi,Fatma,Nurhan,Nurten,Nurşen ve Makina Mühendisi Mustafa Biçer'in babaları Hacı Mehmet Biçer vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Behçet Onat
01.09.2020
Cumhuriyet Mahallesinden Alpullu Şeker Fabrikasından emekli Gülümser Onat'ın eşi,Arzu ve Aytaç'ın babaları,Bayram Karakoyun'un kayıpederi Behçet Onat vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Esma Hazer
24.08.2020
Merhum Ayşe ve Mustafa Güldiken'in kızları,merhum Haluk Hazer'in eşi,CHP Babaeski kadın kolları başkanı Gül Hazer Bingöl ve Ümit Hazer'in anneleri emekli Kurmay Albay Mahfuz Bingöl'ün kayınvalidesi Esma Hazer vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Fil
21.08.2020
Emekli Öğretmen İlhami Sesler'in kayınvalidesi eski fotoğrafçılardan merhum Halit Fil'in eşi,Nebiye Sesler'in annesi Fatma Fil vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Abdullah Mert Bayındır
21.08.2020
Gazi Kemal Mahallesinden,Arif Bayındır ve Fatma Bayındır'ın oğlu Faruk Bayındır'ın torunu,Sefa Bayındır'ın yeğeni,Abdullah Mert Bayındır vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Arlı
21.08.2020
Atatürk Mahallesinden Melek ve Nihan'ın babaları,Büyük Mandıralı,emekli öğretmen Mehmet Arlı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ali İhsan Özbek
19.08.2020
Aslen Kadıköylü olup Gazi Osman Paşa Mahallesinde ikamet eden Nebahat Özbek'in eşi,Adnan Özbek,Ahmet Özbek ve Aysel Çayeğil'in babaları Hacı Ali İhsan Özbek vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nuri Demirezen
17.08.2020
Babaeski eşrafından,Nuran Demirezen'in eşi,Serkan ve Serda Demirezen'in babası,Gizem Demirezen'in dedesi Babaeski Belediyesinden emekli Nuri Demirezen vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Bekler
16.08.2020
Hamidiye Mahallesinden merhum Sıhhiye Ahmet Bekler'in eşi,Seher Bekler ve Gülseli İrgil'in annesi Canan Karagöz,Oğuzhan İrgil ve Mehmet Can İrgil'in anneanneleri Fatma Bekler vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzütü ile duyrulur.
Osman Paça
12.08.2020
Gazi Kemal Mahallesinden Kamuran Paça'nın eşi,Uğur ve Mehtap Paça'nın babaları,Osman Paça vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Arif Uslu
07.08.2020
Gazi Kemal Mahallesinden İsmigül Uslu'nun eşi,Serkan ve Seyhan Uslu'nun babaları Arif Uslu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Afet Süren
05.08.2020
Gazi Kemal Mahallesinden,merhum tırcı Hasan Süren'in eşi,Ertan,Nilgün,Özcan ve Yücel'in anneleri Afet Süren vefat etmiştir.Dost ve yakınalarına üzüntü ile duyrulur.
Faik Başoğul
04.08.2020
Gazi Kemal Mahallesinden,merhum Beyhan Başoğlu 'nun eşi,merhum Fikri Başoğul,Nermin Gülbardak ve Sıdıka Ülger'in babaları,İlçemiz eski esnaflarından, bakkal Faik Başoğul vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15